View Single Post
  #59  
Old 12-17-2010, 17:31
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tanuló View Post
Van sok igazság abban amit írtatok, csak egyet nem olvastam még. Mikor egy játékos frissen, az első orijával jön A-ba, az a klán amelyik fölveszi, megmondja neki, hogy milyen fajjal, és milyen személyiséggel játsszon, ha csatlakozni akar. Persze az ember örül, hogy fölveszik valahová, így azonnal belemegy a dologba. A mások által kiválasztott fajjal játszva megtapasztalja, hogy pl. elfnél ütni máshogy nem tud, csak hiénázva, viszont nyilván szeretne följebb jutni, senkinek nem célja 2k hekin termelni a végtelenségig. Abban az esetben, ha sikereket ér el, és topba jut, már újrázni sem nagyon akar, tehát marad neki továbbra is a hiénázás, bár nem biztos, hogy szereti ezt a stílust. Csak ennyit akartam, kösz, hogy elolvastátok.
Itt még mindig a 60-65% barakkos hiéna orkokról van szó akik nyugodt szívvel tudnának ütni, csak hiénázni kevesebb "veszéllyel" jár
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote