View Single Post
  #910  
Old 12-16-2010, 09:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
hajrá nagyfiu
akkor legalább ugyanazt érezzuk egymás iránt
addig melegitsél meg alul
Ki kell abranditsalak, Killer a lanyokat szereti...

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
én csak azt nem értem ha nem akarsz velem beszélni minek szolsz hozzám ?
multkor is nekemrontottál belso forumon hogy hogy merem megtámadni az orijaid es hogy ez mennyire erkolcstelen
meg most is felháborodtál hogy hogy merek hozzászolni egy a-bol fordulos topikban ahoz hogy hogy járhat az ember
ráadásul semmi ferdités nem volt benne csak tények és némi gúny nevek nélkul
Igazad van, mar tegnap eldontottem, hogy ertelmetlen beszelgetni Veled. Amirol beszelsz, az az anarchos kirohanas meg egy tevedesrol szolt, ugyanis Nekem az lett mondva hogy ott topban nincs utes, ennek megfeleloen senki sem piszkalt egy ujjal se, aztan jottel Te, es felrugva es letojva minden szabalyt, A-bol valo frusztraltsagodba elkezdtel utni. Azota kiderult hogy ott nincs is ilyen szabaly, vagy csak Neked nincs, szoval errol ennyit. (Bar ez megint nemtom hogy jon ide, de mostanaban ezen mar nem is csodalkozom...) Minden kezed ugyeben levo aprosagot hozzank probalsz vagni a minimumfolded miatt erzett frusztraltsagod miatt, de ez nem minket jellemez.

Amugy ujabb tevedes: nem az a gaz, hogy hozzaszolsz barmihez, hanem ahogy teszed. Sertegetes, ferditesek, minosithetetlen stilus. Teged jellemez, valoban.

Quote:
Originally Posted by Dew View Post
ha 10 barátod közül 8 lop a boltban, ezért Te is elcsensz egy csokit, akkor már nem vagy "bűnös"? Ne azzal bizonygass, hogy mások mit csináltak...
Szerintem ne eroltesd a parhuzamokat, a multkor jott a piacos hasonlat, aminek tenyleg semmi koze nem volt az egeszhez, ez meg megint nem tudom hogy jon ide...

Bunos aki elfokoz? En elfokoztam? Ne beszelj mar hulyesegeket.

Akit zavar az elfokozas, lobbizzon ellene az arra valo topicban, ne kigyot-bekat kiabaljon arra aki megteszi, meg idiota parhuzamokat irkaljon. Egyszeruen nevetseges, ami itt megy...


Reszemrol a temat be is fejeztem, innentol dobaljatok egymasra a sarat ha vmi nem tetszik.
__________________
Remedy
Reply With Quote