View Single Post
  #317  
Old 12-04-2010, 16:26
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Innen indult a téma:



Akárhogy is nézem, ez kihatással van másokra.
Nevetséges, hogy azt hozod fel, hogy okozott kárt a dolog, és arra mutatsz, hogy elhullott a védő oldalon pár ezer egység, amikor mi a dolgot már ennél jóval korábban jelentettük! (date 2 December 2010 09:10 <- email, date 2 December 2010 13:00 <- válasz Tőled), illetve kezdőkön is a csapódás előtt jóval lett jelezve a dolog! Szóval, ha úgy akartad volna, nem lett volna kihatással a dolog senkire! már emailben írtam (a válaszban), hogy nem támadták, nem lopták, semmi...

Quote:
Originally Posted by J.Ati View Post
2010-12-03 15:03:38
JJJ (#2222) YYY (#1111) országa megtámadott. A csatát megnyertétek, nem sikerült áttörni a védelmen. Veszteségeid: 11 katona, 0 védő, 156 íjász, 507 lovas és 0 elit. Ellenfeled veszteségei: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 0 lovas és 0 elit.
Bőven lett volna idő kivizsgálni a helyzetet, és cselekedni!

Quote:
Originally Posted by Ati View Post


1, Már a regisztrációs szabályokba be van írva pontosan ez.

2, A témához való legelső hozzászólásom az volt, hogy ezt a részt beidéztem.

Én úgy érzem, hogy már az első hozzászólástól fogva egyértelművé tettem, hogy ezzel kapcsolatban nem lehet segíteni. A többi hozzászólásban próbáltam -- sajnos úgy látom sikertelenül -- ennek az okait is elmagyarázni, hogy ne csak annyit láss, hogy menthetetlenül a leírt szabályokhoz ragaszkodom.

A szabály leírását nem is kezdtem ki... pusztán a következő HSZ-en tértem ki a hitemből, amikor Te egy ori 0-ra bontását ahoz hasonlítod, hogy "KisPistike" véletlenül lebontott 1 házat.

Már csak egyetlen egy kérdésem lenne. Helyesnek érzed ezt? Szándékosan illetéktelen valaki szétszed egy országot, és nem segítesz rajta, miközben lehetőséged, jogod lenne rá. Amikor írtam pár Hódos barátnak, hogy mi történt és, hogy írtam mailt, akkor azt mondták, hogy felesleges, úgy se lesz semmi. Már előfordult ilyen, Ati akkor sem csinált semmit...

persze az a szabály, hogy felelősséget kell vállalni, de az nincs odaírva, hogy az admin nem segíthet! pont olyan ez az egész, mint a való életben a bíróságokon... mire odakerül az ügy, addigra már marha sok idő elmegy, és sok minden megváltozik... tiszta bürökrácia...

és ha esetleg nem érzed helyesnek, hogy jelen esetben nem tudsz segíteni, akkor egyszerűen meg kell változtatni a szabályt! kitalálni olyan szigorú feltételeket, amelyek mellett igenis van lehetőség az ország visszaállítására!
Reply With Quote