View Single Post
  #26  
Old 11-28-2010, 10:19
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

csak csendben jegyzem meg hogy ezt a topikot inkább a politikai témához kellett volna nyitni, mert ...

Mondjuk én nem láttom hogy lenne ilyen topik

Amugy gözöm sincs mit fogok lépni. A kezdetektől benne vagyok, nem kevés pénz gyült össze. Nem hiszek a Bankok nyugdijába se, se az államiba se. Az önkéntesemet nagyon bebukták, igy melyik ujam harapjam meg effektusom van

Politika mentesen irom nem vagyok nostredamus igy nem tudom mi lesz 20 év mulva. Az tény hogy a jelek amiket a csillagokbol kiolvasok nem jot jelentenek.
Kiszámithatatlan minden

Ha maradok akkor ugye ott a baj hogy a nyugdijpénztárak csödbe mennek, Ergo bukta a kicsiny pénzecském
Ha meg lépek akkor ugye levonom azt hogy most nincs pénz a nyugdijak kifizetésére (ugye ha jol olvasom egy része odamegy), akkor mi lesz 20 év mulva mikor kevesebb ado folyik be. Mert ugye csökken a termelő és nő a nyugdijasok száma


Ugy vagyok vele ez a pénz bukta sajnos. Ideje valamit kiokoskodnom ha nem az utcán akarom a nyugdijas életemet tengetni kéregetőnek

Terv megvan, de nem irom le. Nem én találtam ki nekem is magyarázták, de igy első blikkre jol hangzik, ha a hegy nem megy a mohamedhez akkor ugye ....

Ui: 1 deka politika nincs a hozzászolásomba, inkább dilemma
The Following User Says Thank You to richardka For This Useful Post: