View Single Post
  #2  
Old 11-10-2010, 14:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Last Wish View Post
Üdv!

Ez hihetelen mégis megtörtént! Tegnapelőtt regisztráltam a hódítóra az 5. gyors csoportba, ezzel a névvel: Last Wish
Ma amikor hazaérkezem melóból, látom, hogy országomat áthelyezték az anarchista csoportba...
Indok: Az áthelyezés oka, hogy a játék legelső szabályát nem tartottad be, és több
országot irányítottál szabálytalanul.

Na nehogy már...kéremszépen, hogy élünk mi? Egyetlenegy országom volt, és arra meg mernék esküdni, hogy nem tudnak ez ellen semmit felhozni bizonyítékul. Nem játszom más országgal...ezt ilyen nehéz megérteni?
Kérem minél előbb állítsák vissza országomat, hacsak nem tudnak felhozni valami nyomós indokot ez ellen, bár kétlem, mert mégegyszer hangsúlyozom semmi szabálytalanságot nem követtem el...

uff én beszéltem...
Szia!

Nem szükséges minden kérdéshez új becenevet létrehozni, nyugodtan használhatod az előző (Vizjerei) nevedet. Attól, hogy a való életben csaláson lettél érve, még írhatsz a fórumra.

Az áthelyezés azért történt, mert nemcsak a való életben, hanem a játékon belül is csaláson lettél érve.

Ezért anarchista csoportba helyezés jár.

Látom, hogy próbálkozol erősen sűrű ip-váltásokkal, dehát látod, hogy ez mennyit ér.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post: