Thread: Csillagkapu
View Single Post
  #603  
Old 11-09-2010, 18:03
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
500K-t hol olvastad, nem nagyon hiszem, hogy igaz lenne.
2x06 Trial And Error - 967 ezer néző

Ha jól emlékszem a V 2,5 millió nézővel futott egy nagyobb csatornán. Remélem az legalább meg fogja érni a 3. évadot.
Ez csak egy hasraütött szám volt annak érzékletetésére, hogy mennyirre nem nézik a filmet....
Ha elolvastad figyelmesen a cikket amit bemásoltam akkor ott arról volt szó, hogy DIREKT egy olyan napra rakták ahol elözöleg több mint 2 millió ember nézte a sorozatot tehát egy "JÓ" napra és ott sem produkált már 1 millió nézöt sem ami egy STARGATE sorozatnál gyakorlatilag a nullával egyenlö / sajnos / Azt azért írtam azt is hogy Neked Hiába tetszik a sorozat mondjuk Te vagy a 12 böl egy ember mondjuk ha za USA ban továbbra is ilyen gyalázatos a nézettség tehát folyamatosan milla alatt marad nemhogy 3 .évad de lehet a második végét sem éri meg....

Ez a sorozat mondjuk nagyon jol elment volna más franchise ba de STARGATE alatt mindenképpen egy hatalmas baklövés amit a számok és a nézök reakciója is mutat....

Tudod tudom ízlések és pofonok különbözöek de mégegyszer mondanám, hogy a SYFY csatorna nagy ívben tesz az europai nézökre ha za USA ban nem megy akkor bizony lehuzzák a Rolót....
Reply With Quote