Thread: 1A események
View Single Post
  #9241  
Old 10-15-2010, 04:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Tudtam h. irni fogsz ez után a beirás után,lehet veszek egy lottot holnap
Amit egyedül elvertem tartalékot azt én honapokig gyüjtögettem,éjszakáztam figyeltem stb. Az hogy a többiek beleszartak az egészbe arrol nem tehetek többek között ezért se mentem vissza,vagy 2-3 honapig janival 2en voltunk abbol is elegem lett,és azt ne mond hogy csak a pénzt vittem el mert szerintem elég sokat tettem a dragonért amig ott voltam,különben nem kerestél volna meg már azota is miota átigazoltam.
Én ezt mindet aláírom. De hogy valaki azt kiemelje, hogy EGYEDÜL termelt, azért erős túlzás. Mert volt ott törpe, akinek a nyersét bármikor lehetett használni, eladni. Volt ott kajatermelő, akinek a kajáját bármikor lehetett használni, eladni. Mindig van egy klánháttér, egyedüli termelésnek nem fogható fel. Vagy most felróhatnám, hogy 2,5 év alatt megtermeltem kb 100mrd aranyat... de lehet, hogy keveset mondtam, és ha egyedül vagyok, akkor biztos már 1milla ponton lennék...

A dragonnak az az időszak egy olyan idő volt, amikor a legtöbb klán beleun. Termelés, harcok nélkül. Viszont kimásztunk belőle.

De az, hogy te egy milyen ótvar hátterű klánból jöttél, az nekem kicsit erős volt a kollégádtól... És ő semmi egyebet nem tud, mint, amit te elmondtál. Jelenleg köszi, de remekül működik a klán, és fogja még a hangját hallatni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links