Thread: 1A események
View Single Post
  #9123  
Old 10-04-2010, 20:49
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Vityu tisztában vagyok vele , hogy a dragon és az én klánom közt a békének a halvány szikrája sincs Konkrétan ez engem egy kicsit sem zavar ...
Tudom azt is , hogy melyik nagy klánnak vagytok az érdekeltsége mert a dragonos topicból egyértelműen kiderül
Meg ugye az is kiderül , hogy Pumi is a ti érdekeltségetek úgy klánostól mindenestül ....

Pumi az újrázásban az a jó, hogy tudsz másik fajt választani , tehát nem kell törölni az oridat ha érted mire gondolok

Hexéknek az egyik orija betámadott minket ott volt egy kis földelés oda visza ..

Tényleg szép nagyot ütötek rajtunk de ezt már leírtam párszor sajnos egy emberen múlt nálunk ezen a tényen nem tudok változtatni ha tetszik ha nem

Teljesen nyugodtan merem állítani , hogy mindenki aki be akar érni vagy én őt be akarom érni az biztosan meg is fog történi ....

518796 ez a sorszámú ori is így vélekedet ahogy páran közületek 1 év után sikerült utolérnem .
A találkozás óta nem változik az értéke , ami lassan már vagy 8-10 hónapja volt Biztos vagyok benne , hogy ismeritek őt ...

Szerintem ezt a sztorit kár továbbfüzni már

Totya
Reply With Quote