View Single Post
  #8  
Old 08-01-2006, 08:20
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Horváth Ferenc
Üdv!

Már említve volt több helyen is ha jól tudom:
Elég csak magát a szándékát bizonyítania a JKSZnek a sértett orinak maga ellen és függetlenül attól hogy megtörtént -e a dolog, az illető gyanusított ori (egyszál magában) repül.

De nem ezért szólok bele, csak nekem is van egy történetem, ami talán másoknak is (pozitív) tanulságul szolgál:

Nagyon szép kis orim volt anno a 2/B -ben, igaz mihez képest, a 3 ból szanaszét verve menekültem, a volt szövijeim jól előrerohanva de megbeszéltük hogy megvárnak. Nem volt mit tenni, kényszer MF -ség, kényszer Elf faj, csak szépen csendben felfelé kúszogatva a pontlistán hogy utolérjem a többieket. Egyik nap igen érdekes üzenet fogadott, népem nagyon elfáradt a költözködésben de végül új hazát találtak stb stb hát nem nagyon értettem miről is van szó, előtte még nem volt "szerencsém" ilyesmit olvasni.
hosszú percek alatt leesett a dolog, jött a szívroham (meg a ződek hogy mennyibe kóstál az orim )
NORMÁLIS hangvitelű, tárgyilagos levél a supportnak, hogy írják meg pontosan hogy miért, legközelebb ne kövessem el ugyanazt a hibát és mellette töredelmesen bevalottam hogy igen, egyszer piacon csaltam egy havernak de annyi stiklim volt csak az egész csopiban (akkor már tudtam a büntetőpontok létezéséről és hogy azért nem repülhetek ha nem csinálok mást), de se egy gömböt nem csináltam, sem semmi mást ami miatt repülhettem volna.
Másnap jött a válasz, hogy téves áthelyezés volt, valaki wapról huncutkodott. Az orim úgy ahogy volt vissza lett téve a rendes normál csopijába, amolyan kárpótlásul gondolom a szabad helyeim fullra tömve.

Szóval érdemes T+2 napig a supportnál próbálkozni, kultúrált hangnemben, utána fognak neked járni ha szépen kéred. Ha te simliskedtél megmondják, ha mégsem visszatesznek, ilyen egyszerű.
aham ez egy tényleg tanúlságos üzi volt köszi mindenki nevében is
én meg úgy tudtam ha egyszer át tesznek anarchba akkor azt már nem lehet vissza rakni ugyanolan oriban csak esetleg 200 hekin nah mind1