Thread: újraindulás
View Single Post
  #26  
Old 07-31-2006, 14:07
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Ha mindenki 1 lehetőséget kap azt igazságosabbnak és célravezetőbbnek is tartom. A többszemélyiségesek jutalmazása apróságokkal pedig arra fogja sarkallani a csoportok topjait, hogy forduljanak le és szerezzenek ők is előnyöket amik ugyan érdemben nem biztos, hogy befolyásolják a boldogulást de egymást kiegészítve azért lényegesen megkönnyítenék a játékot számukra.
végülis.. ha jobban belegondolok, abban igazságod van, hogy amit én mondtam az nem lenne fair dolog a tisztességes játékosokkal szemben, bár sztem a többi sem feltétlenül.. a személyiségenkénti újraindulási lehetőséggel meg egyedül annyi problémám van, hogy elvileg minnél több személyiséged van, annál erősebb az orid.. ergo elvileg nem értem egy 6 személyiséges orinak miért lehessen több lehetősége mint egy egy személyiséggel rendelkezőnek.. a másik meg, hogy például aki fellép A-ba (ami azért valljuk be picit másabb világ mint a többi szint) szerintem a fele legalább rájön, hogy ezt a szintet nem tudja csinálni X fajjal, megpróbálja Y-t.. és akkor már ne is lehessen több lehetősége? sőt ha ezt még megkombózzuk Fegya javaslatával akkor egy szinttel lejjebb is kerülne.. sztem ez így pöppet durva lenne..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote