Thread: újraindulás
View Single Post
  #23  
Old 07-31-2006, 13:54
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Fegya, okos téma, érzékeny terület:
De nem értek egyet az alapkoncepcióddal, mert pl engem szövistül szétvertek, és egyik szövim meg be is fejezte ezekután a játékot, (a szétverés nem tiszta ezközökkel, JKSZ és piaci tápolás segítségével történt, személyes indokból, mégpedig azért mert páran megutálták alaposan Halfot, aki ezekután be is fejezte, mert szerinte egy játék az nem erről szól és nehogy emiatt érezze rosszul magát...) így szövi nélkül maradtam egy egyértelműen szövis fajjal és személyiségekkel, amik MFbe életveszélyesek, pláne tartalék nélkül (kékszámos országom volt) ezért újráztam, hogy legyen újra tartalékom és más fajjal mehessek. összesen kétszer újráztam, mindkettő ugyanez a főok, szövi nélkül maradás és ehez rossz faj miatt volt, és ezért tudom állítani, hogy szét lehet úgy pofozni egy országot, hogy az nem tud talpraállni. hiszen egy legyengített, csak szöviben életképes ország szövi nélkül maradás esetén ezt jelenti. viszont az általad felhozott indokok is nyomósak. Szerintem ezt úgy lehetne megoldani, hogy minden szinten 2, és nem több újrázási lehetőség lenne. az első úgy ahogy most is megy, a második meg úgy , ahogy te vázoltad fel. így a gyengébbek kapnak egy esélyt arra hogy újra bizonyítsanak azon a szinten, mielőtt esetleg arra kellene kényszeríteni őket, hogy egy szinttel lejjebb kelljen ismét bizonyítaniuk.



Ez az eddigi legjobb megoldás szerintem, részemről gratula hozzá
Próbáltam ződet is adni, de most előbb másoknak is kell...
Reply With Quote