View Single Post
  #128  
Old 09-01-2010, 21:29
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem tudom, mennyire jók, de ezeket ötleteltem:


3. A kocsmák (csak a kocsmák) + 20% férőhelyet kapnának, ergo kevesebb kocsma elég lenne ugyanannyi tolvajnak, megint jutna másnak terület

4. A támadóerejét a -10%-ról szintenként +5, +10, +15, +20, +25%-ra növelném, de csak a földszerző támadásoknál. A feles inkább fedezős faj, ha nincs szövije és már nem alsó szinten van, ahol sok az üres/gyenge ori, ezzel könnyíteni lehetne a haladásán. A-ban viszont ez csak egyéni ütéseknél lenne megemelve, de klánütésnél is eltűnne a -10%, csak nem lenne +%


7. Nem 5, hanem 10 tolvaja enne meg 1 bála ételet, ezzel is az alsóbb szinteken levő feleseken lehetne segíteni, kevesebb tanyával, több másra fordítható területtel

8. El tudná lopni az ellenfél varázslóinak a készültségét, így gyengítve azt, kivédve a feléje/szövije felé irányuló ártókat, de csak maximum a tolvajkészüje 80%-áig tudna ilyet tenni és az ellopható kész 0-5% közötti érték lehetne (a szieszta viszont ezt nem tudná gyengíteni).


10. A kocsmákhoz nem 15, csak 5 ember kellene, hogy működjön, tehát megint kevesebb ház, több másra fordítható terület.

Kb. ennyi, lehet sok butaság, de ha már Gee-nek megígértem, írtam pár ötletet
Végre valami kreativitás tőled
Ezek tetszenek. (bonyolításokat leszámítva-egyéni ütés klánütés különbségre, szieszta nemműködésre gondolok itt)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post: