View Single Post
  #1379  
Old 09-01-2010, 17:03
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A mi klánunkban, és a többi szervezett, aktív klánban is fontos, hogy meg legyen a fajok aránya, ahogy az meg lett álmodva. Ha meg van a tervezett szám egy fajból, akkor hiába jelentkezel úgy, nem foglak felvenni, mert ha 1 szabad hely van, és félelfet akarok, akkor nem fogom bevenni az orkot, mert nem kell.

Attól pedig a te játékod marad. Ork akarsz lenni, de a klánba nem kell? Akkor legyél, amit akarnak. Elfen kívül az összes ország jó hadakozni, mármit az A-ban jó fajok közül. Lehetsz gnóm, lehet vele haladni, de törpével is... Én amikor kezdtem, és nagy klánból kaptam ajánlatot, gondolkodás nélkül beújráztam az orkomat. És megtanultam törpével játszani...


Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak:
Szesy, vityu

véletlen volt, mellényúltam...

Arról pedig, hogy meddig tart, nem hiszem, hogy van jog felháborodni. Ati éppen azzal foglalkozik, hogy segítsen az A-s játékosoknak, a többiek pedig, kinek milyen álláspontja van, hogy egyes dolgokban megakadályozzák, vagy segítsék.

Meg lesz ez, ne féljetek.

Most mi bajod az elfel? nagyon durva hadi tud lenni A ba csak sajna senki se annak használja

hogy a témához is legyen közöm:

Átgondoltam mindent és arra a megállapításra jutotam hogy aki 2* akar fordulni az 4.000 hektárról tehesse ezt meg aki szemet akar annak 7.000 hektárnál kezdjen telni a topköre!!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post: