View Single Post
  #60  
Old 08-28-2010, 10:20
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Fordítsuk már meg a szituációt, légy szíves...

Tudod, van olyan, hogy az a tolvaj nem lop semmit (tehát nem is igazi tolvaj), viszont mivel INGYENFÖLD, mert semmi komoly sérülést nem tud okozni, semmi durva vagyont ellopni nem tud, a legtöbbször a HADIS ORSZÁG kezdi a történetet.

A te példáddal élve: a hadis jön, és levágja a feles kezét, mert legalább 1, de sokszor 2-3 sereggel is befér, brutális károkat képes okozni, miközben a feles nem ártott neki semmit.

Nézzük meg azt is, hogy az aggresszoron milyen "revansot" lehet venni.

Ha egy feles kitekiz egy orkot, vagy rágyújt pár házat, az az orknak nem nagyon fog fájni. Nem nehéz pótolni a dolgokat...
Viszont brutális revansot tud venni rajta. Olyat, ami NEM egyenértékű a kéz levágásával. Az élve ledarálással egyenértékű.

De bezzeg ha az ork az agresszor? Mert mondjuk ott egy feles előtte, és nyilván tisztában van azzal, hogy ha beveri, a feles SEMMI komoly problémát okozni neki nem tud... Miért is ne verné be? Be fogja. A feles meg max ellop tőle 10.000 tekit... Vagy rágyújt 20 házat.
Hú de nagy revans.

A fajok nincsenek egyensúlyban. Szerintem.
Beverem én a másik szövi orkját is, ha nincs más, nem kell nekem egy "szerencsétlen feles" földje...
de láttam már pár olyan írást, ahol a nagytudású feles szerencsétlen kezdőkön mutatta meg óriási erejét
az olyanokat rühellem...
ha előttem van egy, nézek rá egy fosztit, ha nem jön lé, akkor mehet a föld
de csak úgy nem fogom mészárolni, ha nincs okom rá
Reply With Quote