View Single Post
  #782  
Old 08-12-2010, 17:20
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Én is azt a javaslatot támogatom, hogy legyen könnyített fordulás, de aki azt választja, annak még egyszer végig kelljen menni a csoportokon a személyiségért, aki nem ezt választja, annak marad a mostani feltétel.
Én egyetértek azzal is, hogy meg lehet csinálni a mostani feltételekkel is a fordulást még a gyengébb játékosoknak is, csak idő kell hozzá, hogy a szépen kiépített betonelffel a napi 20hekis fedezéssel felérjen végre a topba. Az meg nem egy körömrágós, adrenalin pumpálós élményt nyújt, ezért választhatnák ezek a játékosok azt, hogy lefordulnak egy aránylag könnyen elérhető magasságból és újra végigmennek a csopikon az A-ig.
Ez azért teljesítmény is, amire nem mondhatjuk, hogy nem érdemelnek kis kéket, meg újra játszhat, nem kell tamagocsiznia.

Javaslatom:
1 személyiséggel könnyített fordulás 4000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 4000hekin megint lefordul és megkapja a 2.szemet.

2 személyiséggel könnyített fordulás 5000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 5000hekin megint lefordul és megkapja a 3.szemet.

3 személyiséggel könnyített fordulás 6000hekin -> fordul, újra felmegy A-ba, 6000hekin megint lefordul és megkapja a 4.szemet.

...stb...

A hekiszámok persze megbeszélés tárgyát képezik, ezek az én javaslataim, de ezek lehetnek bármekkorák, a lényeg, hogy könnyítés legyen a mostani feltételhez képest.
Reply With Quote