View Single Post
  #24  
Old 07-27-2006, 21:12
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

még szerencse hogy fentről kaptad a seregeket de ez hol poénos beszólás?
volt egy nagyon jó sztorim, de elveszett a gépemen, szóval csak leírom a szitut... régebben (1 éve) volt egy kezdő hódos aki nagyon nagynak érezte magát, legalábbis nagyon hergelte a V-s "nagyöregeket"... van itt olyan aki esetleg emlékszik rá még a fórumon is...
álandóan ugrattuk meg oltogattuk, poénból kapta a tűzgolyeszokat is egy kettő játékostól aki nem bírta a hülyeségeit hallgatni... pl belehergeltük abba is hogy 38 körről beártózza a hullát amit abban a csoportban akkor vittem. persze elszórta a készültségét nekem meg nem halt semmim meg. na egy néhány hét után ez a sráctól kérdeztünk valamit (minden este fórumon ugrattuk egymást) amire egy teljesen másik országból válaszoltak.... aztán rögtön jött magyarázkodni a fórumra, hogy miért válaszolnak helyette, aztán persze tudta mindenki hogy mi az ábra, vitte a szövijét, vagy multizott... mindegy, repült persze 5 percre rá szövistül. ez önmagában nem vicces, de ki volt mentve a fórumrról a magyarázkodása meg az ahogy lebukott, ami viszont nagyon vicces volt...

(ezúton is kérem azokat akik emlékeznek Elfifiúra, vagy elküldtem nekik "az évezred hódos bukása.txt"-t hogy küldjék már el nekem vissza )
Reply With Quote