View Single Post
  #72  
Old 08-06-2010, 09:22
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Arról írsz, ami most, jelen körülmények között van. Ha a fél csopi tolikból állna, és a termelésetek 90%-át azonmód ellopnák, akkor is ezt csinálnátok? Ha az alattatok lévő összes hadis a pénzetekre hajtana, és arra hiénázna mindenki, nem földre, meddig lenne tartalékotok?

Én nem riogatok semmivel, leírtam, szerintem mit váltana ki, ha a javaslat átmenne. Könnyen lehet, hogy nincs igazam. Szóval sem mondtam, hogy nem lehetne játszani, vérprofik nyilván ezt a helyzetet is játszva megoldanák, aki meg kevésbé profi, az alkalmazkodjon, ahogy tud.

Egyébként, azon kívül, hogy kötözködsz, ezek szerint a javaslat mellett tetted le a voksod?
Maga lenne a mennyország, ha a fél csoport tolikból állna, játszi könnyedséggel lehetne haladni (értsd: könnyebben, mint most). 20-30 bankkal, esetleg egy kereskedő személyiséggel próbálja már meg bárki elvinni a pénzemet.

Nem kötözködni akartam, csak felfestettél egy elég rémisztő jövőképet, ami nem teljesen állta meg a helyét, ezt gondoltam kijavítani.

A javaslatot továbbra sem támogatom, azt próbáltam csupán hangsúlyozni, hogy a bekerültével sem lenne vége a világnak, csupán a lehetőségek tárházát csappantanánk meg.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote