View Single Post
  #107  
Old 08-06-2010, 09:12
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szia Vityu, teljesen megertem h miert szeretnetek ezt es most az egyszer bevellom h en is szeretnem de egy csalast hivatalosan engelyezni es ugy eltorolni a csalast... hat nem!

Miert erzitek azt hogy egyenlo eselyetek kellene legyen egy olyan jatekosal szemben aki napi 18x belep a ti napi 1-2 belepesetekkel szemben?


Megjegyzes h csak felvetes h te anyiszor lepsz be es nem szemelyeskedem. Erre ha valaszolni tudsz ertelmesen lehet h torlom az osszes hozzaszolasomat ebben a topickban. Ebbe bekapcsolodhat mindenki aki a sereges segitseget/vasarlast tamogatja.
Szerintem ez a jatek mindig is arrol szolt hogy ha a tudas a ket ellenfelnel kb megegyezzo volt akkor az aktivitas dontott. Ezentul ezt akarjatok megvaltoztatni? Miert? Hadd elvezze az a jatekot igazan aki tenleg fuggo, en mar nem vagyok az es bizonyittani is tudom, sajnos . 36 korre fel tom tenni a konyvtarkulcsomat az egyik orinal es megis 3 nap alatt 2x lopnak le tekire.
Szal nem azert harcolok mert 1A-ban annyira aktiv leszek majd es akkor nekm igy lesz jo, sot... De ez a helyes dontes. Jutalmazzuk azokat akik tobbet aldoznak az idejukbol a jatekra.
Reply With Quote