View Single Post
  #19  
Old 07-28-2010, 11:05
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nekem ehhez egyelőre nincsen érdemi hozzászólnivalóm.

Azért nincs, mert azok a szövetségek, akiket ez érint -- ahol már sokszemélyiségű országokról van szó, nem 2-3 személyiségről --, véleményem szerint eleve nagyon jól és gyorsan tudnak haladni. Ez a javaslat ezt a haladást mégjobban felgyorsítaná.

Persze oké, elhiszem, hogy valaki mondjuk 7 év után végre már szeretné befejezni a játékot (elérni az összes megszerezhető személyiséget például), de ne könnyítsük már ezt meg ENNYIRE.
Ezt nem ertem. Minden mas szovetseg tud haladni normalisan. Itt pedig 2 hetekre csonka szovikre karhoztatnad oket, csak mert tobb szemelyiseguek?

Kvazi valjanak szet mfekre, varjanak egymasra 6 hetet szintenkent, es imadkozzanak hogy nem verik le a masikat, amig az egyik mar az uj csoportban csucsul?

Ezt azert csak nem gondolhatod komolyan, hogy ez konnyites lenne, szerintem inkabb normalizalas.

Ha nekem ilyen helyzetem lesz, en tuti emiatt fogom abbahagyni a hoditot, nem fogok kicseszni a szovijeimmel emiatt.

Azt sem hinnem, hogy Neked az a cel, hogy emiatt hagyja abba vki a jatekot.

(Ugyanis nem tudom elkepzelni, hogy a jol osszeszokott szovim mellol fellepek, hogy sziasztok, en fellepek, kell Nektek a hely, remelem megoldjatok vhogy, addig itthagylak titeket a kakiban...)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-28-2010 at 12:39..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post: