View Single Post
  #8  
Old 06-16-2010, 12:41
Kjozsitour Kjozsitour is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Szerintem meg törpe:
katonaképzés: 5 kovácsműhely = 45 fegyver. 45x20= 900. Ebből ki kell jöjjön egy napi képzés. Igénye: napi 900 fém: 2fémbánya.
drágakő: kezdeti 3 bánya, (plusz esetleges): 81 drágakő/kör, 1944 1 nap alatt.

Szerintem ennyiből is meg van ugyanaz a pénz, és akkor lehetsz más személyiséggel.

Én nem szeretem a kereskedőt. Egyáltalán nem jó kis hektáron, mert ha annyit raksz be belőle, ami tényleg értelmes összeget hoz, akkor az országod fele eltűnt, míg ugyanez a mennyiség 600 hektáron életképesebb országfelépítést ad.

több pénzt lehet keresni piacozással. Emlékszem egyszer volt benn 19millám. Kicsit megbolygattam a gabonapiacot, és 2nap alatt 100millát kerestem rajta. Igen, 19millából. Persze gyorsan ki kellett szállni belőle, nehogy bebukjam
Mihez kezdjek több tíz millió arannyal, ha csak napi 900 fegyverre van szükségem? Még ha lenne 1 olyan opció, h Országpalota építés, és arra lehetne költeni, de így? A több mint másfél millió úgy jön ki, hogy képzek, esetleg százezret veszek a tekikből, bár ha megvan a 30%, ennek a fele is elég, bár tudom területnöveléssel nő a kopás, de 1 bank kitermel 150K aranyat naponta, de ha ezen múlik, legyen 2 bank, napi 300K arany csak elég a tekikre

A piacozás nem biztos, de tényleg lehet nagy üzleteket csinálni, de ha keresek 50 millát, mire költsem? Persze ha 50K egy egység, akkor majd biztos másképp állok hozzá, de nem vagyok benne biztos...
Reply With Quote