View Single Post
  #8  
Old 07-20-2006, 21:23
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=wand]
Quote:
Originally Posted by aúú
bizonyos heki után még tudós óriással se tudsz semmilyen varit magadra rakni 36 körre úgy 30% templommal sem, míg ha nekem van 70e varim, az ellennek meg 10e, akkor ugyan hagy tehessem már rá akár a 36 kört is, mégha magamra nem is tudok 36 körre varizniQUOTE]


szerintem meg pont az lenne a lényeg, hogyha magadra sem tudsz felrakni 36 körre semmit, akkor másra sem kéne tudni 36 körre ártót rakni
De miért? Itt nem ugyanaz az eset, mint amikor magadra teszed a varit fel, hanem itt az ellen mágikus erejétől függ, hogy mit tudsz felpakolni... és ez így is logikus. Gondold el, te egy hatalmas birodalmat igazgatsz, amibe nincs annyi varázsló, hogy képes legyél folyamatosan a legerősebb védelmet, mert már akkora a birodalmat... ekkor odajön egy kis, hozzád képest fikarcnyi birodalom (legalábbis varázslók szempontjából biztosan az, hiszen még a dupla védőpont és a pajzs segítségével is bevarázsolod mondjuk 20 körre) és nem tudsz rá varázsolni, csak mert magadra nem megy??? Szerintem ez nem lenne túl logikus... főleg, hogy ha mégjobban belemászunk ebbe a két variba, akkor pld a szárazságnak nem kell hatnia az ország egész területén, elég ha a mezőgazdaságilag jelentősebb területeket bántja, a vihart pedig elég a nagyobb, népesebb városokra és területekre rakni, tehát még csak azt se kell, hogy az egész ellenséges birodalomra kiterjedjen...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote