View Single Post
  #4  
Old 07-20-2006, 15:52
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Életfa#2
Szerintem ezekre az ártó varikra is kéne egy ugyanolyan sikerességi táblázat, mint a magunkra rakható, több körös variknál is van!
Ettől kezdve a vihar és a szárazság el is vesztené a használhatóságát... főleg minél magasabb hekin vagy (bizonyos heki után még tudós óriással se tudsz semmilyen varit magadra rakni 36 körre úgy 30% templommal sem, míg ha nekem van 70e varim, az ellennek meg 10e, akkor ugyan hagy tehessem már rá akár a 36 kört is, mégha magamra nem is tudok 36 körre varizni)... hisz egy 20 köröset ha fel akarsz rakni valakire, akkor annak a vari védője így is majdnem 2x-esére nő, csak a 20 kör miatt...

Én inkább a napsütés/növekedés készültség fogyasztását venném le 3-ra... hisz akik általában ezt használják, azok a tolis, vagy sereges orik, akiknek még így is gázos leszedni akár egy 20 körös varit is (mondjuk jobbik esetben 5-7 körösökkel le tudja szedni, tehát 3-4x lövi el, mire lekapja, ami így is jelentősebb készültség csökkenés, de még elfogadható szinten van, a varist meg rákényszeríti, hogy igenis használja azt a mágia felderítés varit).
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote