View Single Post
  #352  
Old 05-21-2010, 08:09
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
ok. mi a javaslat a következő általános szituációra?
van 4 orim. 1 A TOP-os, 2 termelő, és 1 játszós, nyomulós körbeforgós. az egyetlen igazán pörgős orim 1 hét alatt van fönt a B-tetején. a környéken mindenki szabin. nem szívesen állok be termelni, hiszen a megtermelt pénzzel nem tudok mit csinálni. mit csináljak 3 hónapig. nemrég végeztem ki a B-t, de többször nem fogom végigülni. a B-s szabisoknak csak egy része aki az A miatt blokkolva van, van egy másik csoport aki csak megunta az álldogálást. az A variálásával egy füst alatt ezzel is kezdeni kellene valamit!
egy-két elcseszett fejlesztési javaslat megvalósulása ennek az okozója...
1. életképtelenek lettek a tolik
2. túl eredményes a hadizás

Persze nekem mind1 én alkalmazkodom a helyzethez. Ahogy az se zavar hogy nehéz fordulni a-ból. De ha mozdítani kéne a játékot valamerre akkor én segíteném a nem hadizó taktikák helyzetét. Szerintem ez tenne jót a játéknak.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kubbi For This Useful Post: