View Single Post
  #13  
Old 05-08-2010, 18:25
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Biztos? Ez azt jelentené tehát -- most csak így nagyhirtelen egyetlen példával --, hogy nem fokozhatsz el egyetlen pontot sem, hiszen nem vehetsz több katonát, mint ami a barakkokban elfér.
Hmm?? Nem tudom, hogy van felépítve a Hódító rendszere, de nem lehetne csak annyit berakni, hogy lopásnál, mikor kiszámolja mennyit hozol el, egyszerűen nem számolja a nem működő bankokat??

Amúgy pedig:

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
A lényeg, hogy engem régóta zavar ez a bank dolog, hogy ennyire védi a pénzt, és még működnie sem kell.
Ez engem csak akkor szokott zavarni, ha túlzott mennyiségben tart valaki bankot. Ha van bent 1-2 száz milla, mellette 20-50 bank, akkor üsse kavics, nem zavar. Ám, ha rengeteg bankot tart valaki, akkor igencsak zavaró egy tolis orival... úgy lefosztanám, de hát nincs sereg.

Ezért arra gondoltam, hogy a bank ne %-osan védje a pénzt, hanem fixen, hisz fixen is kamatozik, meg fixen is kezeli azt. Így egy bank, teljes mértéken védje meg azt a pénzt, amit kezel, de azon felül semmit se... Így pl. 100 bank, mindegy mennyi pénzed van, 15.000.000 aranyat tesz lophatatlanná (ennyit kezel), és az ezen felüli pénzzel nem csinálna semmit. Szerintem teljesen logikus, hogy csak azt védje a bank, amit kezel...
Reply With Quote