View Single Post
  #147  
Old 07-12-2006, 18:14
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zounok
Nos...látom Wand, már bocs a kifejezésért, de neked a szar is ízetlen!!! Tedd meg utánunk, léptesd le a 20K-s orijaidat... nem mered, ugye???
hogy mit merek és mit nem asszem relatív, veletek szemben merek válaszolni bármely kérdésre. mlégha emiatt akát át is rakják az orim.

Quote:
Originally Posted by Zounok
Gyáván kimenekültetek, mert nyár, pihenés, stb, olcsó hazugsággal, amin mindenki csak nevetett
fokcsikorgatva nem írok semmit, mert valószínű végleg ugrana az írásjogom.


Quote:
Originally Posted by Zounok
Serg-nek hívják, csak hogy tudd kivel kell majd küzdened...azért a klánunk maradéka is ott van, mindent megkaptak, őket se írd le
bocs de Sergtől jóideje egy klánütést nem láttam, amikor mi a közelükbe voltunk akkor gyorsan bevett pár orit, mondván "tele vagyunk kezdő játékosokkal nem akarunk csatázni", szal nem mondom, hogy Serg rossz játékos lenne, plánehogy összefog egy akkroa klánt, de a kurázsit hiányolom belőle..



Quote:
Originally Posted by Zounok
és gusztustalan a lebecsülésed, bárkivel szemben is tetted meg...
Zou, a lebecsülés ne téveszd össze a ténykkel.. a hármótok kivállásával annak a klánnak a "tudásának" min 50% a kiment..

Quote:
Originally Posted by Zounok
Gyere vissza, játssz te is, ne csak a szád járjon, mert mint eddig is kiderült, gyáva vagy egyenlő feltételekkel játszani!!!
vazze kicsit túlértékeled önmagad.. két éven át szarrá vertünk titeket, a végére bejöttetek kétszer. ennyi. azért ne érezd már magad Istennek..


Quote:
Originally Posted by Zounok
Ennyi röviden rólad a véleményem , jobb is lenne, ha ehhez a topichoz nem szólnál hozzá ( csak tanács), leszerepeltél már éppen eléggé.
megfogadom. nem írok ide többet, ilyen gyökérrel asszem nem akarok társalogni.
Reply With Quote