View Single Post
  #28  
Old 04-12-2010, 13:19
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Üdv! Valahol jó is ez, valahol nem. A fő gond sztem, hogy elég rendesen átforgatná az A-t. Bár ha csak a vezérnek lehetne ilyen hozzáférhetősége még lehet jó is lehetne ez a változás, de mint tudjuk a vezérség választás lehet szavazásos, és egy jól elosztott szavazásnál, akárki lehet vezér, és igy eléggé megnehezíti az éjszakai kis sereges lesipuskás ütéseket, mert valaki ugyis van a klánból és eddig még lehet hiába hívta mert a telefonján aludt, igy már fel sem kell hívni, átvariálom a klánt és én leszek a vezér aztán meg veszek neki kevéske ijat és tuti bukik a lesipuskás.

Én ezt bevezetném, hogy lehessen védeni a vezérnek más orijában szabályosan, és magára ható varikat is tehessen fel, de, hogy sereget küldhessek másnak védeni (ha jól látom ez lenne egy megfontolás) már hülyeség...mert eddig mindenkibe berögzült az, hogy ha rámegyek egy orira 40 kor az nem tudja levédeni, de mostmár ha mellé téved egy klántárs az küld neki védelmet és lepattint sőt még keresztbe is ütnek...és mennyi az esélye hogy a klántárs 2 körre van alap esetben? 5%.

Piacolást annyiból tartanám helyesnek, hogy lenne egy menürész ahol írná kinek mi van a piacán kinn, igy nem kellene hetente pl nálunk is piacjelentést kérni, hogy ki raktározza el a pénzt és ki az aki nem. Irná az időt mikor jön haza a társ orijába a cucc, igy ha ő nincs is benn én kitudnám helyette vissza tenni. Ez sztem jó lenne.

Összességében ezt a 2 ötletet támogatom. Védhetem a társ oriját és nyomon követhetem, kipiacolhatom vissza a cuccot a piacra.


Iron
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote