View Single Post
  #829  
Old 03-23-2010, 23:38
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nézd.
Kádár szívügye a Vasas volt - ez látszott is -, az Újpestet pedig az akkori rendőrség "karolta" fel - egész konkrétan a karhatalmi rendőrség kapta meg a csapatot egy az egyben.
(Nem véletlen a rigmus is: "Rendőrállam, rendőrcsapat!" - bár nyilván ez csak az én képzeletem műve, ezek szerint.)
Bemutassam az akkori "rendőrséget"? Szerintem, nincs rá szükség... Hogy kik is ők, és mit is követtek el, megtekintheted a Terror Házában, amennyiben az én szavam nem elég.
Ezt azzal véded le, hogy ezt én csak úgy mondom.
Nem tudom, mit vársz. Írásos bizonyítékot Kádár aláírásával? Sajnos, nem áll rendelkezésemre. Ha lenne, odaadnám. De nincs. A családom nem volt olyan jóban ezekkel a kedves emberekkel, hogy bármit is kapjunk tőlük. (Bár ezért hálát adok az Istennek!)
Sajnálatos módon, ezek a kedves emberek átmenekítették magukat az utókor számára MSZP néven, és pártfunkcionáriusaik minden hivatalban bent terpeszkednek. Jó példa erre az MLSZ (is).
Újpest-drukkerként nyilván értesültél arról, hogy pl az Újpestnek eltörölték a büntetését, a Fradinak nem. Ez most volt, nemrég. Nem 2 éve, nem 20, és nem 50. Hónapról hónapra vannak az együvé tartozásra ma is bizonyítékok, nem tudom miért kéne nekem permanensen lepecsételt igazolásokat osztogatnom. Nézz körül! Találsz, ha keresel.
Mit mondhatnék még? Ott a Fradi, a Nemzet csapata, ott rúgnak bele, ahol tudnak. Amióta az eszemet tudom...
Egyszer fel lett karolva, kb 10 éve. Azóta semmi mást nem hallok, mint hogy tolvajok, zsidók, nácik (bár ez egy érdekes párhuzam...), bűnözők voltak, akik pénzt adtak a Fradinak, meg támogatták, sőt, nyilván a csapat is ezt a vonalat képviseli, nem kevésbbé a szurkolókat... (Igaz, Hex?)
Érdekes, az összes többi csapat is pénzből él, azoknak nem akasztanak évtizedes műbotrányt, és rágalomhadjáratot a nyakába. Hm... Érdekes.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote