View Single Post
  #158  
Old 03-09-2010, 15:09
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Nem csak ennyit írtam, sőt nem ez volt az összhasonlítási alapom, hogy az egyik felvette a tábi szemet a másik meg nem!! Pont, hogy ez a különbség! Mindkettőnek 5 tábija van, de az egyik tett érte valamit, a másik meg csak úgy megkapta.
Tehát azt írod, hogy nem az volt az alapod, hogy az egyik felvette a másik meg nem, miközben azt is írod, hogy az egyik felvette (tett érte valamit) a másik meg nem. Ez szerintem ugyan az.

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Ezt nem érzem egyenlőnek! Amúgy meg elég rossz dolog, ha azt mondod, hogy "látod milyen butaságot írtam? Ilyet írtál te is..." Nem az oviban vagyunk!
Ovi. A kényszeres lefele ujj mutogatás pedig nyilván nem az.

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
mondj az orknál olyan faji előnyt, ami megmagyarázza, hogy duplabónusz jár neki a tábi szemmel.
Idézet a súgóból:
"kettővel több tábornokkal rendelkezik,"
"Számok

Minél több tábornokot küldesz sereged mellé csatába, annál erősebbek lesznek katonáid az adott ütközetben. A tábornokok száma a következő támadóerő-bónuszokat adja:

1 tábornok 0% bónusz
2 tábornok 3% bónusz
3 tábornok 5% bónusz
4 tábornok 6% bónusz
5 tábornok 7% bónusz
6 tábornok 8% bónusz
7 tábornok 10% bónusz
8 tábornok 20% bónusz"


Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
A Te kijelentésed oltári nagy baromságon alapul (idézem):

most őszintén, ennek mi értelme?? (és most nehogy összehasonlítsd akárkinek az akármilyen példájával, mert ekkora katyvaszt senki sem írt!)
Pont ugyan azon az alapon írtam mint Te. És igenis összehasonlítom. Te azt írod, hogy ha felveszi a szemet, akkor több járjon neki, mint más fajnak alapból. Én azt írom, hogyha felveszi a szemet több járjon neki, mint más fajnak alapból. Ugyan az. Te az enyémre mondod hogy baromság, én a Tiédre. Tehát egyet értünk: baromság.

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Az a gond, hogy itt Te hajtassz szembe a forgalommal, csak nem veszed észre magad... sajnálatos...
Ez lehet. Na és??

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
megint egy "köszönjük Emese" szintű HSZ...
Ezt azért ne tőled légyszíves. Mindent leírsz kétszer, és mindenre reagálsz, kényszeresen. Nem bírsz kihagyni semmit. Az összes topicban. Van, hogy 3 egymás utáni beírás mint a Tied. És ezt már más is előhozta, ebben a topicban is, nem rég.

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Mondj olyan faji előnyt, ami az orknak megmagyarázza a duplabónuszt.
Pl. ezt is háromszor kérdezted meg. Itt kétszer, sé egy külön hsz-ben még egyszer.

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
Ezen vitatkoztunk ennyit? Ezzel nincs gond, ha változik a személyiség tulajdonsága, akkor gondolom a súgót is utánaváltoztatják... Szóval belekerülne szépen, hogy mi a helyzet...
Én nem vitatkozom. Csak próbálom megértetni Veled, hogy az 5 tábornok nem erősebb, mint az 5 tábornok. A gnómnak egy faj hátránya, hogy 4 tábornokja van, ahogy az óriásnak is (egy elfhez képest) is faj "hátrány" a kevesebb gabonatermelés. Cserébe vannak előnyei másik téren. De mind a kettőjüknek kompenzálható ez a hátrány egy szemmel. Ha a gnóm többet kap tábi szemmel mint egy másik 5 tábis faj, szem nélkül, akkor az óriás pedig kapjon többet gazdálkodó szemmel, mint egy elf a szem nélkül.
Reply With Quote