View Single Post
  #2  
Old 03-03-2010, 19:25
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Lightbulb Névválasztási szabályok

Nem tudom kik olvasták már el a regisztrációkor megadott névválasztási szabályokat, de párat bemásolnék ha lehet, ezzel is segítve a keresgélést...

Quote:
Originally Posted by Névválasztási szabályok
2, A választott név nem tartalmazhat olyan szavakat, kifejezéseket, melyeket egy átlagos 7 évestől visszahallva, egy szintén átlagos másik ember megbotránkozik.

5, A választott név nem lehet közelmúltbeli politikus, közéleti szereplő, vagy máshonnan ismert ember neve.

6, A választott névnek névnek kell lennie. Nem grafikai elemeknek, nem sormintának. Használj betűket, és szóközt. Ha egy szót le szeretnél írni, azt írd le betűkkel, ne lerajzold. Ne használj sormintát, vagy egyéb díszítő elemet, se önmagában, se a név részeként, se a nevet megelőzve, követve vagy azt körülvéve.

7, A másokat félrevezető nevek (például a játékban használt titulusok vagy kifejezések, mások által a Hódítóban régóta használt nevek stb.) szintén nem megengedettek.

A fentiek minden nyelvre vonatkoznak, ne válassz azért német nevet, hogy olyasmit írhass, amit magyarul nem tehetnél.

A teljes szabály itt elérhető: http://hodito.hu/szab2.html

megj: Ati most hogy elolvastam tűnt fel, hogy a 4-es és 6-os pont szinte teljesen megegyezik, mondhatni az egyik felesleges... (legalább is szerintem)
Reply With Quote