View Single Post
  #1  
Old 01-30-2006, 17:04
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default JKSZ-el kapcsolatos kérdés

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni az alábbiakban, mert -bár elég rég óta játszom- most nem tudom mit is tehetnék.

Van egy elf orim, aki nézeteltérésbe került egy szövivel. Alapvetően toli ori, az ellentől meg is kaptam a készültségcsökkentés / full lopás akciót, amivel kapcsolatban nyilván kifogásom sem lehet.

But.

Ezt követően kicsit besűrűsödtek az események. Az addig majdhogynem teljesen eseménytelen orim hirtelen tele lett piros eseményekkel.
Egy ori 5 körrel "lentebbről" elnyom 1 tűzgolyót, majd megöl 3-4 alkalommal nálam tolit, majd bebukik tolvajokkal. Itt már az fájt, h miért is nem csökkentette a készültségem. (csak nem sejtette h most éppen 20% körül van?)

Aztán ugyanúgy próbálkozott másik is, de ő már varira sem pazarolta az idejét, egyszerűen megpróbált tolikkal átjönni és bebukott.

Ma vadidegen ori támadott be. Egy elf orit, akinél 1. éplistát nem szerezhetett, mert kaput rám nem nyitottak (naponta 2x nézem mostanában, nyilván észrevettem volna). Gömb nyilván elfnél nem sokat ér. Nem hulla volt, h vakon támadjon. Az más dolog hogy teljeseen visszapattant rólam, de akkor is. Ez szerintetek gyanús vagy csak már én látok rémeket.

Míg az első eset elég nyilvánvalónak tűnik tettem jksz jelentést. A másodikról és harmadikról nem tudom, nem akarok folyton "feljelengetni" pláne ha alaptalan.

Hozzátartozik h taktikai okok miatt egyelőre mf vagyok, várom a szövijeim. az mf-ket jobban célba veszik ugyebár, de eddig érdekes módon tényleg majdnem teljesen eseménytelen voltam.

Segítsetek légyszi, mert én mindig a tisztességes játék híve voltam és ezzel nem tudok mit kezdeni. Ha Attila v. valaki a supportról erre téved elmondhatná h hogyan vizsgálják ezt meg. Konkrét bizonyítékot keresnek (üzi, v. egyéb) vagy a "közvetett" bizonyosság is elég. Hisz ugye a tapasztaltabbak msn-n, emailben átküldhetik az épületlistám meg h most nincs készültségem (bár az éplist is bőven elég egy elfnél). Ilyenkor nem tehetek semmit? Így jártam? Vagy jelentgessek és ha beigazolódik akkor o.k. ha nem akkor nem fognak egy idő után komolytalannak venni?

Last edited by bpeet; 01-30-2006 at 17:07..
Sponsored Links