Thread: IC fórum
View Single Post
  #109  
Old 02-22-2010, 15:23
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ahogy azt előre megjósoltam, a fórum újra fog indulni. A jelenlegi tagok már kaptak róla elméletileg e-mailt, de az újraindulás napján is megy mindenkinek még egy, mielőtt mindenki törölve lesz. Igen, törölve. Az összes karakter és hozzászólás törölve lesz, és elölről kezdődik a játék.

Hogy ez miért jó??
Jogos kérdés.
A funkciók, amik tervezve vannak az oldalon, mostanában vannak olyan állapotban, hogy több legyen az oldal, mint egy szimpla fórum. Ez azt jelenti, hogy az eddigi hibákból származó előnyök és hátrányok mind eltűnnek, az eddigi tapasztalatokat beépítettem a karakterfejlődésbe - ami ezáltal jelentősen lassítva lett.

Hogy mik a tervek??
Ez is jogos kérdés.
Nagyon még nem szeretnék előre szaladni, ezért a klánokról való elképzeléseimet még nem részletezném. De vannak tervek. Több város, több lehetőség, tömérdek mennyiségű mágia, aréna, melyben összemérhetitek a karaktereteket másokkal, kalandozások különböző tájakon, és persze, a karakterek kavalkádja a fórumon.
De mind ezekhez szükségeltetik pár játékos. Már így is aktívabb volt a fórum, mint a régi, és már így is jóval több regisztrált felhasználó van mint régen. De. Az az igazság, hogy a tényleges, szuper játék, az Január első apjában volt csak jelen. Láthatjátok a fentebb már leírt statisztikákat. Nem véletlenül hagytam abba az írogatásukat. Sajnos inaktivizálódott a fórum, és ugyan nem áll teljesen, de alig csordogál. Ezeket mind annak reményében írom le itt, hogy esetleg páran kedvet kapnak, akár újak, akár régiek, és jönnek játszani, jól érzik magukat, jó kalandokba keverednek...

No de, mikor is lesz ez az újraindítás??
Tervek szerint Csütörtökön ejtem meg. Pár kattintás az egész, viszont addig még van némi dolog, amit meg kell csinálnom az oldalon, meg a hétvége előtt egy nappal nem tűnik rossznak, hátha megint, ha csak rövid időre is (remélem hosszabbra is), beindul az egész.

Webcím:
www.lanawin.hu
Teljesen ingyenes, minőségi szórakozás, mindazoknak, akik kedvelik a szerepjátékokat.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post: