Thread: Fagyasztás 2.
View Single Post
  #15  
Old 02-12-2010, 18:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by c.s.a. View Post
Helló. Nekem az a kérdésem lenne, hogy van 3 orim. A 3-as normál gyorsaságúban, a 4-es normál gyorsaságúban (szabin). és egy orim az 5-ös lassú csoportban. A 3-ban még nem teljesítem a feljutás feltételeit, a 4-ben igen, és az 5-ben is igen. De. A súgóban olvastam, hogy ugyanazon a szinten nem lehet 2 orim, még akkor sem, ha különböző a gyorsaság. az 5-ből már lépnék, de azt írja, hogy ország a következő csoportban-NINCS. Így nem is tudom fagyasztani. Ha lépnék nem raknak át az anarchba? mert azt nem szeretném. Az oszágok össze vannak kötve. Előre is köszi a választ.

Nekem az a kérdésem lenne, hogy lehet e 5-ös LASSÚ csoportból fellépni a 4-be úgy, hogy ott van egy orim a NORMÁL gyorsaságon (szabin).Van egy a 3-on is normálban. A fellépésnél azt írja, hogy ország a következő csoportban nincs. Így azt nem tudom fagyasztani. Pedig az országok össze vannak kapcsolva.. Csak a 3-al nem teljesítem a feltételeket.
A 4. szinten nyugodtan lehet különböző csoportokban egy-egy országod, csak az 5. (kezdő) szinten nem lehet egynél több az anarchista csoporton kívül. Ha össze vannak kapcsolva az országok, és engedi a játék, hogy lépj (az általad felvázolt esetben engedi), akkor nyugodtan léphetsz. Más teendőd nincs, nem kell se fagyasztás, se semmi más.
__________________
Hódító * Queosia