View Single Post
  #2  
Old 02-08-2010, 11:03
Tom's Avatar
Tom Tom is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Erdőkertes
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by csakegygnóm View Post
Sziasztok nem olyan rég óta játszom A ban.És lenne pár kérdésem evvel kapcsolatban. Elsőként szeretném ha valaki elmagyarázná a seregelengedéses taktikát. Mindent amit tudni kell róla mikor és hogyan lehet használni és milyen hadis fajokkal érdemes erre játszani.

A másik kérdésem a seregkoptatás: Nem biztos hogy jól értelmezem de ez azt jelenti hogy támadás után mikor jön vissza a sereg akkor eladom az összes laki tekit és a következő kör alatt elmennek mondjuk a lovasaim ha velük támadtam mert nincs elég hely a barakokkban(és persze nincsenek otthon ijaim)? És a visszavásárolt laki teki hatására megüresedett helyre veszek mondjuk ijakat?


Elöre is köszönöm a segítségeteket

Én se játszom túl régóta de ha jól tudom a seregelengedés hasonló
mint a koptatás csak itt az emberhiánnyal és az intézővel kell ügyeskedni hogy ne működjön az összes barakk, értelem szerűen minél több barakk nem megy annál több megy el a seregből.
Reply With Quote