Thread: Minden ami 1/A
View Single Post
  #719  
Old 06-26-2006, 21:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát Baba én ferdítek?
Az igazán szép... Szerinted hol írtam én, hogy a hódítóban írtál üzit??? Legalább a saját írásaidra odafigyelhetnél... és szerinted én adtam ezért 72 kör kitiltást, vagy te?

"birom h mindig a legnagyobb lámának van a legnagyobb szája

lámika
gyere egyedül az életben nem férsz be

LOOL"

Mert egy ilyenre te adtál 72 kört (szeretnéd, hogy beidézzem, te mit írtál? Abban ugyibár nem a lámika és a Láma volt a legnagyobb sértés)... sőt volt szerencsém látni, amint jksz-el kitiltottál egy anarchos orit... de ha itt szeretnéd tovább folytatni, én szivesen felsorolok tőled, az év modijától még pár ilyen mókát, vagy végre abba hagyod?
Igyekeztem eddig kimaradni, de úgy látom, hogy ennek már semmi köze a témához, és átmentünk "utáljuk egymást, és kössünk bele mindenbe" délutánba.

Itt már kénytelen vagyok beleszólni, mert hatalmas butaságokat mondasz.

Hogy a fentire miért 72 kör jár, azt azt hiszem pontosan tudod: figyelmeztetés, 5 kör, 12 kör, 24 kör után 72 kör jön. Ha valaki folyamatosan megszegi a szabályokat, akkor nyilván nem folyamatosan figyelmeztetéseket fog kapni, mert csak kicsit durva. Ha valakinek ez jön, akkor egy ilyenért is ezt kapja, arról igazán nem tehet senki, hogy képtelen az illető normálisan viselkedni, az előző kitiltásai után is.

Ha valaki ilyen előtörténet után erre nem 72 kört ad, hanem enyhébbet, az rossz döntés.

Anarchból jksz miatt kitiltani valakit? Arra gondolsz, amikor egyből utána be is írtam a fórumra, hogy jé, ő már más miatt átkerült? Kéretik nem mindenben csak a személyeskedést nézni, és nem csakazért is belekötni másba, pláne akkor, ha semmi köze az illetőnek hozzá.

Visszaolvastam az egész mostani részt, és bevallom nem tudom miért veszed ezt személyes támadásnak, hogy itt Te lettél meggyanusítva bármivel is. Én ilyet nem láttam, bevallom meglepődtem, amikor ez volt a reakciód.

Az eredeti témába nem szólok bele, ameddig az normális keretek között marad, de az egymás szídása nem idevaló. A jogos döntések megkérdőjelezése pedig végképp nem idevaló.

Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote