View Single Post
  #318  
Old 01-02-2010, 20:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Ennek a problémának a megoldásához szerintem nem kell Ati.
Évekkel ezelőtt is olvasgattam ezt a fórumot és most is (Ujra). Ami feltűnt hogy az aktív nevek nem igazán változnak. Vagyis itt nagyrészt egy elég profi törzsjátékos réteg van rengeteg játéktudással, tapasztalattal, és mivel annyira ellene vagytok nyilván ti nem is csináljátok tehát rengeteg ujrázási lehetőséggel. Tehát tessék összedobni egy szövit ahol mindenkinek van vagy 30 ujra lehetősége irni 1 csillió tekit 5 ben megújrázni 5x30=150 alkalommal ezenkívül van ugye 5*5*20=500 percetek a piacon ebből a nap minden órájára jut 20 perc. Ebből a komplett katona és nyersi piacot a teljes felvásároltság állapotában tartani a megvásárolt nyersivel pedig az árakat horribilis mértékűre feltornázni és ott is tartani. (a sokpénzes orik úgyis megveszik vagy mehetnek önellátónak). Ezután pedig a tekipiac árait a mélységes mélységekbe taszítani és sziszifuszi munkával egyesével felderítve az összes országot megkeresni a tekitartókat. A gnómokat addig ütni amíg le nem hullik róluk a könyvtárkulcs elszedni az összes tekiraktár országtól a tekijeit vagy a piacon potom pénzért (mert alacsonyak az árak) vagy tolvajakciókkal. (összes vari lemérgezése + tekilopás) (jelzem megtehetitek hogy néhány körönként váltogatjátok a következő épületkonfigokat : templom+ház, kocsma+ház, barakk+ház). Ez ugye tovább növeli a pénzeteket. Vagy legalábbis finanszírozza ezeket a költséges hadműveleteket. Tudom ez nagyonlassú módszer de így szépen a b ig kiirthatjátok az összes ujrázgatós tekercsraktárat és rohadtul megszedhetitek magatokat belőle. Ati meg jutalomképp tenne mondjuk egy kis koronát a nevetek mellé-

A rövidebb módszer meg mondjuk hogy lenne egy új vari ami megmutatja mennyi tekercse van a delikvensnek vagy a fosztogatás a piacon lévő árúkra ill. a tekercsekre is kiterjedne. (valaamit valamiért. )

Akarsz is mondani vmit, vagy csak szófosásod van?
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: