View Single Post
  #78  
Old 12-19-2009, 18:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Kisgyerek, komoly fogalom zavarban szenvedsz, az nem benyalás, hogy ha befogod a pofádat. Az viszont parasztság, hogy lépten nyomon bele kötsz még az élőfába is. Ha ennyire feszült vagy akkor vonulj el és verd ki, akkor talán kevésbé leszel feszült.
Nos mielőtt válaszoltam volna erre az üzenetre kimentem és ellapátoltam a havat Jól el lehet közben gondolkozni

Nos 1. ami eszembe jutott Gyula olyan jó látni hogy te sok év alatt semmit se változol ugyanúgy bunkó és alpári vagy de nem baj ilyen is kell

2. Remyvela nézeteltéréseinket úgy érzem tisztáztuk és normálisan eltudunk beszélgetni.

3. Igazad van vannak akiket irigylek de azok mind olyanok akik abbahagyták a hódot és tudod miért irigylem őket ? Mert nem kell az ordenáré baromságaidat olvasniuk )
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...