View Single Post
  #37  
Old 12-17-2009, 21:38
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én arra biztatnám a klán vezérét, hogy 70-80%-nyi barakkal menjünk szembe az ellenfélnek, és bontsunk egy irdatlannagyot, és max veszítünk egy kicsit...

De hát kinek, hogy. Én biztos nem zéróznék le egy olyan országot, amit kb 5éve regisztráltam, és már alig kellett a forduláshoz... (teszem azt az én országom kicsit fiatalabb, mint az.)



Szerintem bízd rá a Pékek vezérére, hogy mit cselekszik, mikor rááll egy ellen klán. Van aki szembe megy és büszkén harcol és bukik esetleg rengeteg hektárt, van aki kevésbé büszkén, de ésszel megakadályozza a nagy földvesztést, és mindenki boldog. nem tudom, ha büszkén visszatámadsz, és buktok, mennyire örül a banda?

Én mindigis igyekeztem elkerülni a nagy földvesztést, minden áron, ha orit kell restartolni, vagy zéró startolni, legyen az bármekkora értéken simán megteszem, mert nekem példáúl a klán az első.

Az SZK-s orikhoz meg hozzászólva, bizonyítsd be, hogy mi vittük...amúgy ha érdekel, mindegyik ori gazdáját ide tudom hívni msn-re bármikor, pl most is fenn van jónéhány közülük, de biztosan igazad van, most is Ha csaltunk volna, úgyis kiderült volna...annyit meg nem ér az egész, hogy anarchba kerüljön bárki is. (szerintem)

Jah Vityu, regiztél már az okoskodós játékra?
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post: