View Single Post
  #2  
Old 12-14-2009, 21:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by nrm View Post
Sziasztok,
szerintem valaki belépett a nevem és password-ommel a játékba.
Kit lehet ezzel a problémával keresni, részleteket nem irnék, de mivel nem vagyok jelenleg magyarországon, ha rögzitésre kerül a belépéskori ip cim, hamar rövidre zárható lenne a dolog.
Köszi, sziasztok
Idézet a súgóból:

"Mi a teendő, ha észreveszem, hogy valaki más is jár az országomba rajtam kívül? Először is ismét szeretnénk kihangsúlyozni, hogy jelszavad soha senkinek ne add meg. A szövetségeseidnek, és a legjobb barátaidnak sem. Aki tudja a jelszavad, az az országoddal bármit tehet! Szintén igen fontos, hogy jelszavad ne legyen könnyen kitalálható. Tartalmazzon betűket és számokat is, és ne értelmes szó legyen, főleg ne születési dátum, vagy barátnő neve. Javasoljuk továbbá, hogy használd a játék nyújtotta biztonsági szolgáltatásokat: Zárolás rontott jelszó után (Beállítások/Biztonság menüpont alatt állítható), hogy egy esetleges belépési kísérletről azonnal értesülj, és a próbálkozások időben igen erősen korlátozva legyenek; "Eseményjelzés az addigitól eltérő IP címről való belépésről", hogy lásd, ha más is belép az országodba - ezt célszerű kombinálni a fontos eseményekről való e-mail küldéssel, hogy senki ne tudja az eseményt törölni a játékon belül. Ezen felül értelemszerűen ha olyan gépről játszol, amit többen használnak, akkor ne hagyd, hogy a böngésző megjegyezze jelszavad, figyelj arra, hogy belépéskor ne nézze más, hogy mit gépelsz. Ne hagyd, hogy gépedre billentyűzetfigyelő programot telepítsen bárki. Ne feledd, hogy ha valaki az e-mailjeidhez hozzáfér, bármikor lekérheti adataidat, ezért célszerű ahhoz sem engedni senki másnak a hozzáférést.

Ha ezek ellenére valaki bejut az országodba, akkor javasoljuk, hogy azonnal változtass jelszót. Ha az illető megváltoztatta a jelszavad, nincs gond, e-mail címedre bármikor lekérheted. Ha e-mail cím módosítást kért, akkor azt szakítsd meg, erre van egy teljes hónapod, tehát nem kell aggódni.

Az illetéktelen behatolásokból eredő károkat (lefokozások, országtörlés stb.) nem áll módunkban kárpótolni, ezért kérünk, hogy minden esetben figyelj oda arra, hogy más ne léphessen be országodba!"
__________________
Hódító * Queosia