View Single Post
  #3  
Old 11-26-2009, 08:25
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 6%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Most hogy unalmamban elkezdtem böngészgetni a témákat,felvetödött az,a gondolat, hogy újabb erős személyiség a jelen helyzetben nem kerülhet be a játékba, mert nagyon nagy elönyt jelentene a sok szemes országokra nézve. ez egyfelöl jó, mert nem boritja fel az erő egyensúlyt, másfelöl, viszont igazán hasznos új személyiség nem kerülhet a játékba.
Viszont,ha a felvett személyiségeknek lenne egy egymásra ható gyengitése, akkor már olyan személyiségek is szóba jöhetnének amik önmagukban is elég erősek és hasznosak. ez ugyan minimálisan bonyolitaná a játékot, de az új játékosoknak nem. nekik elönyös lenne,hogy tudnak több hasznos személyiség közül választani. a több szemes oriknál meg nem jelentene nagy kunsztot ez az egy plusz az elmúlt 5k körhöz képest, hiszen addigra a többi szabályt már illik ismerni.

Jelen elképzelésem szerint 5csoportba lenne sorolható a dolog
1.hadi
2.toli
3.vari
4.ellenálló
5.termelő
(a tudóst ezen kivül helyezve mindegyikre hatóra gondoltam, mert hát túlajdonképpen mind az 5 területet erősiti)
úgy képzeltem,hogy csak az azonos csoportba tartozok gyengitenék egymást 2hasonló személyiség után. így bekerülhetnének olyan személyiségek is, amik kifejezetten erőteljesek.
Ha erre pozitivan reagál a közvélemény, és esetleg Ati is meggyözhetőnek bizonyul, akkor jóval több és extrémebb új ötlet is születhetne, mert véleményem szerint a játékot szinesitené csak, és több másképpen erős ország jöhetne létre.
pl ha bekerülne egy olyan személyiség, ami a szövetségi csatákat erősitené, akkor máris nem minden 2szemes ork lenne A-ban tudós tábi, mert elgondolkodna melyik is a jobb neki.

Mielőtt azt gondolnád, azért írok, mert nekem jó pár személyiségem van, megkérdezem: Miért kell büntetni azokat, akik hosszú ideje játszanak és ezzel több személyiséget gyűjtöttek?
Az új játékos nem amiatt gyenge, mert pl. ork tolvajjal játszik, ezen nem segítene egy ork superman személyiség sem...
én nem emléxem rá, de asszem volt régen malus a körbeforgásra, valószínű nem véletlen lett kiszedve...
Én nem támogatom...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post: