View Single Post
  #6  
Old 11-25-2009, 12:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Picit lámáskodnék de nem értek valamit. Lehet nálam a hiba, vagy figyelmetlen vagyok előfordul, nem vagyok tökéletes.

Tehát a problémám gyorsan röviden. 5-ös szintről pakolgat az ember néha a segélybe manit , azaz osztok egy kis aprót az embereknek hadd viduljanak, ha már néha keményen húzzák az igát, hadd legyen nekik néha öröm (megjegyzem néha összezavarodok és van mikor 1 nullával többet osztok mint kellene, de ugye ez egyéni szocnyomorom )

Az ember ugye lépeget szépen szinteken felfele, folyamatosan néha aprót dobva a nép közé, és ugye igy szorgalmasan gyűlik az apró a segélybe (ha jól olvastam 15%). Eljut az ember mondjuk a 2-es szintre, eltelik ottan kemény 500 kör és eszébe jut, hogy valamit kipróbáljon, azaz mivel van egy csomó ujrája egye kutya beújrázza az orit, segélykére megy látja huu de szép összeget spóroltak a népek neki, rendes emberek nem dorbézolták el a pénzt teljesen 15%-nyi összeg benn is van a segélybe

Ez az összeg legyen mondjuk olyan 1 milliárd feletti

megvan az 500 kör beújráz, ahogy a súgóba megvan írva ugye ugyanazt az országot kapja vissza amivel fellépett. így is logikus

eddig hiba nincs, mindenki boldog happy egységek pénz meg az egyebek az oriba (sajnos a rossz morál is ) csak úgy rápillant a segélyre és hoppá nincs 200 millka se a segély

Tudom nem egy nagy probléma, de kíváncsi vagyok, hogy valamit nem jól értettem, vagy hiba van a mátrixbaD

tehát ha újrázz az ember akkor mégse azt az országot kapja mint amivel fellépett?


1 milliárd felett volt fellépés előtt, ezt leellenőriztem,

viszonyszámokat írtam, de a különbség valami hasonló
bízom benne jó helyre írtam , mert elakadtam itt a problémán, így bukik az 5 éves tervem
Azert gratulalok, hogy sikerult elosztogatni 5 milliardnyi penzt az orszagodban az alsobb szinteken...

Nemsemmi
__________________
Remedy