View Single Post
  #113  
Old 11-24-2009, 19:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ne nézzetek rám csúnyán, engem csak az érdekel, hogy nem fogja-e megunni a játékosok egy jelentős része, hogy B-ben véget ér számukra a játék, mert nem tudják behozni a csoport előnyét - amivel ugye a többi csoportban nem szembesülnek, mert ott kötelező a fellépés. Van akinek az egyetlen kék szám elérése is elérhetetlen cél...
Ez nem csak nekik rossz, hanem mindenki másnak is, mert annyival kevesebb lesz az ellenfél.
és ezen nem sok minden változtathat. ha megnöveled,hogy a top50% legyen, akkor késöbb meg megint nem lesz jó, mert éppen mindenki fordul, mert szk-ra lépegettek a nagyorik. max úgy lehetne ésszerü egy megoldás,ha kiszürni az A-ban játszokat, attól aki csak a top30-ért ücsörög. de technikailag nem hiszem hogy lehet, mert egy éppen termelő ámde aktiv A-s topos ori, gyakorlatilag nem különbözik egy "parkoló" beton elftől, se topkörökben, se aktivitásban. esetleg meg földben sem túlzottan.
1éve pl az volt elérhetetlen cél számomra,hogy 1éven belül 10-15k hekisre üssem magam, de mint látható mégis itt vagyok. nincs lehetetlen csak tehetetlen...aki nem tudja teljesiteni az A-t amit mások meg tudnak, akkor jogos hogy nem fér bele a top30%-ba
De amúgy esküszöm a legjobb megoldás erre tényleg az lenne, ha eltörölnénk a B-s fordulást, egyből nem lennének 10k körig egymás melett fedezgető betonelfek, és nem emelkedne a top határa, kevesebb lenne az állandó elf.
de sztem ezért az ötletért, jópáran átvágnák a torkomat, már csak az elméleti felvetéséért is
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: