View Single Post
  #8  
Old 11-20-2009, 13:39
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Az én tapasztalatom az, hogy sokan akik elkezdik azért hagyják abba, mert egy egy nagymenő az elején jól elhúz, aztán úgy látja már esélye nincs semmilyen érdemi eredményre. Talán azzal, ha megnövelnénk a védelmet, kicsit több kedvet kapnának sokan a játékhoz is. Nyilván nem 3 napra, de mondjuk 24, 36 vagy 48 kör elegendő lenne egy kellemes kezdéshez. Aztán már valóban a játéktudás döntene és valós képet adna a tojás és a zászló helyzete.
Tehát, nálam nem a valós képet mutatja, köszi Tsobi!

De komolyra fordítva a szót, mindenképpen érdemes ezen gondolkodni, tehát Pool kezdeményezése jó gondolat.

Azonban nem így, hogy hogyan még nem tudom, de majd igyekszem valamit hozzátenni.

A képzések, építések és tekiírások felgyorsítása, még nagyobb előnyhöz juttatná a pénteken kezdőket, azokkal szemben akik később lépnek be, mivel addigra, már jóval előlrébb járnának a gyorsabb képzések miatt, és hiába lesz a frissen belépőnek 5 körön belül az első képzésből x íja, az időben elinduló ori simán leveri ugyanúgy mint most.

A több körön át tartó védelem talán jobb, de nem hiszem, hogy valaki azért kapott volna ki, mert az első 36 körben nem volt védelem alatt, az ezidő alatti ütések alapvetően nem határozzák meg a végkifejletet szerintem.
Sokkal inkább a szombati nap, amikor már úgyis lejárna a védelem, és a képzések számától és mennyiségétől függ leginkább az orik esélye.

A felvázolt két gondolat max annyiban tenné színesebbé a Hétvégit, hogy a játszható és esélyes fajok köre kibővülne, ami persze nem elhanyagolható.
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote