View Single Post
  #94  
Old 11-10-2009, 10:57
RicsiPi RicsiPi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Remélem jól értem,csak kissé fáradt vagy és azért fogalmazol így. szal,hogy van egy 2szemes orim A-ban és egy 3szemes B-ben, akkor a B-s orinak a top8% kéne pl??? mert ez így tetszik. a fix hektáras dolog nem véletlenül lett elvetve régen,mert ami most ideális heki pl, az félév múlva már túl kicsi vagy túl nagy lesz.

ps.:Ez sztem megoldást nyújtana hosszabbtávon az Elf mocsárra, mert ha teljesithetetlen neki már a B-s fordulás, akkor inkább lép A-ba. Viszont ami miatt mégsem támogatom az az,hogy vannak jó pár kékszámos orik amik A-ban amik stabilan játszanak magas hekin. nekik viszont nem biztos,hogy olyan jó ötlet neheziteni a többi országa játékát ezzel. (pl a Gun-ba is van 4 többszemes ori, és lentebb is játszanak aktivan jó pár szemes orikkal)
A fix hektáras nem értem miért lenne rossz, mivel a B-ben van maximális föld, annál többet nem vihet fel. Bármennyi idő múlva is ugyanannyit kellene feljebb menni. Akik meg huzamosabb ideig játszanak az A-ban, azoknak csak az a fontos, hogy topban legyenek - és a többi orijukkal tudjanak forogni.

A B-ből fordulást úgy gondoltam, hogy a top határt nem a felvett, hanem az összes felvehető személyiség alapján határozná meg.
Például ha van 2 szemes orid A-ban, és 3 szemes orid B-ben, akkor a B-ből top15% teljesítésekor fordulhatsz. Függetlenül az A-ban lévő ori személyiségeinek számától.
Viszont lehetne korlátozni, hogy a sok szemeseknek ne legyen nagyon nehéz.
Vagyis a kiegészítéssel együtt:
A B-ből fordulást az összes felvehető személyiség határozza meg, de legfeljebb top15%.
1 szem -> 30%
2 szem -> 22%
3 szem -> 15%
4 szem -> 15%
5 szem -> 15% ...
(kivéve ha a felvett személyiség száma szigorúbb feltételt indokol)
Reply With Quote