View Single Post
  #22  
Old 10-30-2009, 10:23
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
dehogy van 9 használható szerintem.. a mai napig a tudós, tábornok (harcos) ork a használható szerintem
A használható nálam azt jelenti, hogy olyat pluszt ad, ami jobb mint a semmi. Pl. a kereskedő is használható egy hadi fajnál, mert fele nanyi pénz lopnak pl. És még a vándort is kihagytad a felsorolásból, a harcost pedig még zárójelbe tetted, nem tudom miért, mert azok is nagyon is hasznosak. A túlélő is hasznos egy hadis fajnál, mert véd a varik és tolik ellen is, és a gazdálkodó is hasznos, ha nem vagy tf ori...Szóval nem értem mi a problémád.

Bele ne kössél, hogy persze, és ki az aki kereskedőt válszt hadi fajra (mondjuk hullán kívül). Attól még, mert nem választod elsőnek azt a szemet, még hasznos, és ez tény.

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
Miért is lenne használhatóbb? Azért mert több kárt okoz?
Gondolod senki sem merné így 2 sereggel vagy akár többel is beverni?
De, beverhetnek így is két sereggel. De akkor ennyi erővel vegyük ki a harcost, mert ott is csak a több kár okozása (vagy több dolog fosztása, foglalása) a lényeg. De a Te indokoddal, akár az összes személyiséget kivehetnénk, a tudóson kívül, mert hadi védelmen egyik sem változtat (a tudóson kívül).
Ezt nem gondolom megfelelő indoknak...

De nem igaz, hogy nem érted, hogy ha valami több kárt okoz az ellenfeledben, az hasznos neked.

Quote:
Originally Posted by Ildee View Post
hm... valószínűleg lemaradtam valamiről, mert nem látom hogy ezzel a szemmel erősebbek lennének a varijaim, vagy a hadi egységeim (értsd számszerűen)
Értsem számszerűen?? Pont, hogy nem úgy kell.
Reply With Quote