Thread: eRepublik
View Single Post
  #173  
Old 08-10-2009, 20:39
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
szerintem van annyi eszed, hogy magad is tudd, hogy pl. egy világháborút nem te fogsz megnyerni, hanem ti.
Írtam én olyat, hogy én nyerem meg? LOL, szóval beleképzelsz az írásaim mögé valamit amit nem is írtam le. És ezen vitatkozunk

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nincs ők, csak mi gondolkodj el ezen. Az hogy TE valamit hozzáteszel, az egy egész dolognak egy apró mozzanata, ami szoros kapcsolatban áll egy másik dologgal és ebből alakul ki egy egész, ami egy háború, egy csata, vagy bármi más megnyeréséhez kell.
Linkeltem egy cikket lentebb, amit az előző hadügyminiszter, mostani alelnök írt. Ha nem olvasod akkor miért jössz ide oktatni engem, hogy mi a szerepem ebben az egészben?
Úgy csinálsz mintha rögtön az első spanyolos kommentemben egyes szám első személyt használtam volna, vagy később nem írtam volna le, hogy nem én jöttem rá, hogy az a cég kinn van a piacon vagy mintha én vettem volna meg.

A spanyol mellett ez is egy fail, hogy te azt hiszed valahol állítottam ilyet hogy én nyertem meg a vh-t.
Vagy az a gondod, hogy én szúrtam ki, hogy a spanyoloktól eltűnt a pénz? Vagy hogy anno NicoSianipar saját bevallása szerint az általam szerzett infók alapján döntötte el, hogy mit csináljon a californiai csatában, amit végül megnyertek az indók?
Ember, ezek tények, és ha leírom, attól nem leszek nagyképű. Te viszont olyat is számba adsz amit nem mondtam sose, nevezetesen, hogy én nyerem meg a vh-t. Nem mondtam és nem is gondoltam ilyet sose. LOL.

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ha ez túl magas neked, akkor egyszerűbben is leírom
Csak nem bírod a személyeskedést abbahagyni.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote