Thread: 1A események
View Single Post
  #6186  
Old 07-22-2009, 20:37
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Neked nincsenek barátaid? Ha a barátaiddal haladtál egy darabig, de nincs tovább együtt, akkor mit csinálsz? Kilépsz, és bevered őket? Nem. Kilépsz az klánból, és mész egyedül/néhány ismerőssel. De mindenkinek ugyanez a problémája, tehát az öreg csoport azért dolgozik, hogy a kilépőket finanszírozzák, hogy majd egyszer ők is kilépők (ezáltal haladók) lehessenek. Tádááááá. Van egy anyaklánunk. Egyfősbe mész ki, mert úgy sikeresebb lehetsz? Még legalább egy klántársad így gondolja? Nahát máris kész egy testvérklán. Nem ütitek egymást, a pénz ugyanonnan van. Az, hogy alapvetően összejátszásra is van lehetőség, az nem ebből fakad, hanem az ismerősi körből.

Ezeknek a fogalmaknak a negatív szajkózása nagyon demagóg, nincsen rá szükség! Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van, nem kell itt A-s fogalmakkal dobálózni! Optimális esetben senki nem lépi át a szabályok adta határt, de ez sajnos egyéntől függ.
negatív szajkózás szerintem tanulj meg értelmezni és számold össze, hányszor írtam én ide. Amúgy nem kellene olyanon felháborodnod, ami nem neked szólt.

vagy mégis megütött? hmm.......

"Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van," <-- szabályzat

Tudod, én a barátaimtól sosem kérnék semmit, ami esetleg nem odavaló lenne. Ennyit a kapcsolati tőkéről főleg, miután kiléptem volna egy klánból

Last edited by Hex; 07-22-2009 at 20:39..
Reply With Quote