View Single Post
  #4  
Old 07-12-2009, 19:03
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Azért azt megsúghatná nekem is valaki, hogyha átmegyek máshova tp-zni, akkor hogy száll rám a nagyobb kari. (Értelemszerűen nem 1 mezővel megyek arrébb)

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Indok:

Egyre nehezebb fejlődni, mert pontosan a 10-15. szint közötti karakterek számára nincs mit leölni!

[...]
Ez ugye most nem komoly??
10.-15. karakterrel vígan lehet ölni a következő mobokat, elég jó tp-ért:
- Vaddisznó
- Úrhölgy
- Polgár
- Farkas
- Patkány
- Kígyó
- Hajléktalan
(- Fiatal csatornalakó és giliszta)

Mindegyikből piszok sok van a játékban. Nálam pl. valahogy sosem volt olyan, hogy ne találtam volna 10-20 mp alatt egy 10-es csomag kígyót vagy patkányt, ahol senki sem állt! De persze, lehet rá példa, de akkor is van bőven mit ölni...Csak tudni kell, mit kell.

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
[b]Ezen a szinten a Giliszta, a Hajléktalan, és a Fiatal Csatornalakó az, ami a legjobban "megéri". (tehát leverési idő / kapott TP arányuk ezeknek a legjobbak!)
Remélem ezt sem írtad komolyan.
A levitt élet / kapott tp arány számít. Azt éri meg a legjobban támadni, amit tudsz úgy ölni, hogy közben nem fogy el az ép...És ezen belül a legtöbb tp-t adót...Bár ez erősen összefügg a Te képleteddel, de ez akkor is jobb.

//Ez inkább kötözködés volt, bocsi, kicsit most ilyen hangulatom van...//



A nagyobb karaktert meg gond nélkül le lehet rázni...Mivel -ha csak nem maradtam le nagyon valamiről- nem tudja, hogy Te merre mentél.

Last edited by Dus; 07-12-2009 at 19:06..