View Single Post
  #1008  
Old 06-20-2009, 13:49
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Valóban, azt az egyetlen dolgot nem szerettem én sem a supreme-ben. De csak a szárazföldi alakulatokkal volt gond... Velük is csak akkor, ha valamilyen tereptárgy állt előttük
Csak tereptárgy esetén? Szuper... még jó, hogy egymáshoz képest tereptárgyaknak számítanak az AI szemében, így a játék egyik nagy erénye (nagy csapatok mozgatása) hátránnyá válik.
Nekem még a vízi egységekkel is voltak problémáim: ha nem óceán méretű vízen kell mozgatni 3-nál nagyobb létszámú egységet, egyszerűen képtelenek haladni -ugyanúgy, mint a tankok. Egyszerűen rosszul akarnak haladni, mindenképpen fel akarnak venni egy formációt, ami közel sem alkalmazkodik a terephez, és folyton összeakadnak miatta, ennyi egységet egyesével manővereztetni meg nem vicces. Ha csak én nem szántam még rá elég időt, és át lehet állítani valahol hogy milyen alakzatra törekedjenek (mindig nagyon széles sorokat céloztak meg), vagy van valami javító patch/update akkor szóljatok, mert a játék rendszere (total annihilation) nagyon bejön, még így is jól elszórakoztam vele.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote