View Single Post
  #7  
Old 06-20-2009, 12:55
Durean Durean is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 37
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

En igy szoktam elkezdeni a parbajt:
Torpe/Gazdalkodo
1. korben kepzek 150 tolit es 100 varit, es epitek 5 korhazat(tulora), a megmaradt idoben pedig beallitom az intezomet.
* fontos az adot 0% levinni

2. korben epitek // 8 kovacsot// 3 kocsmat (tulora)// 5 templomot (tulora)// 1 tornyot// 15 konyvtarat + kepzek 30 katonat
megmaradt penzt pedig szetosztom

3. korben bekoszonok a forumra es szetosztok annyi penzt, hogy 100% legyen a moral

4. korben megerkeznek a varik/tolik --> lelopok vkit raktarra majd kepzek katonat

5. korben megerkezik a 30 katona amibol ijjaszokat kepzek

Korubelul, igy szoktam kezdeni mar amikor nem kesem le az 1. kort vagy vmi hasonlo

A parbaj hatralevo reszeben arra szoktam torekedni, hogy varikkal belassak minnel tobb emberhez es ha adodik lehetoseg utesre kitudjam hasznalni lovakkal(pl.atkepzes) vagy esetleg tolikkal.


Par dolog ami fontos lehet:
- a katonak kepzeset mindig probald meg eltolni 1-3 korrel // nagyobb nepesseg-> nagyobb bevandorlas, de persze csak addig amig nagy a nepesseg-hiany
- a tisztanlatas varit keszitsd elo egy kis ablakba (tab) hasznaltara keszen es talan meguszud 2-3 lopassal
- probald meg a vedelem varit minnel tobb korre felrakni es igy ha el is felejtesz tavolt nezni a vari legalabb fent van
- parbaj vegen azaz, az utolso kor utan fokozz el mindent (tolikat utoljara) ezzel is novelve az ertekedet (1 perced van, hogy elfokozz mindent)
- probalj meg mindig eleg korhazat tartani, hogy a bonusza " eljen" (nagyobb lakossag= nagyobb érték)
- uteseknel szamits ra, hogy az ellen megprobalhat bebontani alad

Korubelul ennyi, remelem tudtam vmit erdemben hozzatenni

Last edited by Durean; 06-20-2009 at 14:14..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Durean For This Useful Post: