View Single Post
  #19  
Old 05-29-2006, 11:18
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én időnként nagyon lassan jövök rá a jó megoldásra. Amikor utoljára voltam az 1A-ban. akkor a végefelé egyszemélyes klánban voltam egy betonelffel. Annyi tornyos íjászom volt, hogy kivédtem az ork tudós, tábornok támadását is. Varázslóból több volt, mint a környékem átlagának, tolvajból pedig 1A-hoz viszonyítva kifejezetten sok volt. Támadó egységem egyáltalán nem volt. Vártam, hogy meglegyen a top 336 kör a forduláshoz. Még 36 kör hiányzott, amikor rengetni kezdtek. Már a második rengetéssorozatnál megállapítottam, hogy ki renget. Egy olyan klán tagja rengetett, akinek volt 6-7 klántársa a közelemben. Akciózni ellenük egyedül elég reménytelennek tűnt.
Irogattam neki, vadul építkeztem, de semmi válasz. Csak sorban jönnek a rengetések.
Lecsúsztam a top30% határára, időnként ki is estem a topból. Nem értettem, mert semmilyen más akció nem volt ellenem.
Több, mint 2 hétig kínlódtam az építésekkel, amikor végre egy üzimre válaszolt és leírta, hogy maradjak mögötte és klántársa mögött, mert fordulni akar és nem akar kiesni a topból.
Azért rengetett, hogy mögötte maradjak. Ekkor jöttem rá a jó megoldásra. Ha már a varijaim nem tudnak megvédeni, akkor minek tartom őket. Leszereltem varijaim nagy részét és felfedeztem belőlük. Így aztán sikerült egy kicsit eltávolodnom és másnap fordulnom.
Reply With Quote